Герб Новоархангельського району

Гаряча лінія для волонтерів, які допомогають військовослужбовцям

Для учасників АТО

Герої не вмирають

Очищення влади

Компенсація за оплату комунальних послуг Хто має право?

Сайт Президента України

Сайт ВРУ

Сайт КМУ

Сайт ОДА


Обласна програма 'Центральний регіон - 2015'


Купуй Кіровоградське


ДПА в Кіровоградській області


ЦВК Державний реєстр виборців


Соціальна ініціатива Президента України: доступне житло


Гаряча лінія голови Кіровоградської облдержадміністрації


200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка


Відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги


Субсидії 2015


Калькулятор розрахунку субсидії


Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні


Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів
Новоархангельська районна рада Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Новоархангельський ІРЦ (ЦБС) Новоархангельський будинок дитячої та юнацької творчості Новоархангельської районної ради Кіровоградської області Новоархангельський районний суд
E-Mail райдержадміністрації

Новоархангельськ

Погода в Украине

Погода
в Новоархангельську


Кількість відвідувачів цього сайту

НОВИНИ

29 травня 2015 року

Пролунав останній дзвінок

29 травня керівництво райдержадміністрації відвідали свято останнього дзвоника у загальноосвітніх школах району.

Звертаючись до одинадцятикласників, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Скрипка, зокрема, сказала: «У кожному з вас закладений величезний потенціал, який ви зобов’язані реалізувати сповна, спрямувавши свої знання, вміння, енергію на благо рідного краю, на благо нашої Батьківщини». Закликала випускників вірити у власні сили, прагнути більшого і досягати поставленої мети.

Випускники шкіл, які брали активну участь у спартакіадах, конкурсах, фестивалях районного, обласного, всеукраїнського, а також міжнародного значення різноманітного спрямування одержали почесні грамоти, відзнаки, звання абсолютних переможців. Саме їх наполеглива праця, любов до науки, бажання вчитися та пізнавати все нові і нові грані дають нам такі високі результати. Досягнення кожного учня є особистим кроком у майбутнє кожного з них.

Не можливо у такий святковий день не згадати про тих, хто довгих одинадцять років у стінах школи готував дітей до дорослого життя – найкращих, найдобріших, найрозумніших у світі вчителів. Для цих прекрасних людей та їх вихованців пролунав останній дзвінок.

Зі словами щирої вдячності за передані знання, душевне тепло, підтримку протягом одинадцяти років до наставників звернулися випускники гімназії.

З найкращими побажаннями і напутніми словами до випускників звернулися вчителі та батьки. Із закінченням гімназії одинадцятикласників привітали першокласники. Теплі материнські слова від імені батьків висловила випускникам Людмила Білявцева.

28 травня 2015 року

Вшанували пам`ять воїнів-прикордонників

Біля пам`ятного знака прикордонникам, що неподалік урочища “Полковниче”, зібралися керівники району, представники організацій та установ, ветерани прикордонної служби.

З вітальними словами до воїнів-прикордонників звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Скрипка.

``Військова служба – героїчна праця, а служба прикордонника – щоденний подвиг. Саме Ви – важлива ланка в системі зміцнення національної  безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів нашої держави.  Традиційно прикордонники району відмічають цей день біля  пам`ятника загиблим воїнам-прикордонникам 91,92,93,94,95,97 прикордонних загонів військ західного прикордонного округу. Ми щиро вдячні Вам за наш спокій, можливість мирної праці`` — під час виступу зазначила Тетяна Миколаївна

Потім всі присутні поклали квіти до пам`ятного знака воїнам-прикордонникам та вшанували пам`ять про загиблих хвилиною мовчання, під час якої присутні схилили голови перед пам’яттю мужніх чоловіків – прикордонників, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю, перед тими, хто не дожив до сьогоднішнього дня, виконуючи свій службовий обов’язок.

26 травня 2015 року

Проведено нараду

Голова райдержадміністрації Дмитро Зубов провів  нараду з керівниками органів місцевого самоврядування та учасниками антитерористичної операції.

В ході наради розглянуто такі питання як: надання земельних ділянок для учасників АТО на території району та проведення зборів громадян на території селищної та сільських рад з обговорення реформи місцевого самоврядування та вирішення проблемних питань розвитку територій..

Дмитро Андрійович наголошує: "Виділення землі – це найменше, що ми можемо зробити для наших захисників. Президент України вимагає всебічної підтримки військових. І це один із основних показників роботи виконавчої влади на місцях".

Головне на сьогодні питання  - надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції,а тому необхідно проаналізувати реальний стан справ за цим напрямом, визначитись із перепонами, що стоять на заваді реалізації цього завдання.

Перші, але впевнені кроки на непростому шляху створення нових і головне – спроможних територіальних громад – також обговорили під час наради.

``Ніхто не хоче перетнути межу і приймати це адміністративне рішення всупереч бажанню громади, – наголосив Дмитро Андрійович. – Тож цей процес лише підготовка до важливих змін``.

По завершенню наради доручено селищному та сільським головам:

підготувати та подати в районну державну адміністрацію список учасників АТО, які отримали та потребують земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства;

повідомляти учасників АТО про необхідність подання заяв на отримання земельних ділянок;

клопотати перед Головним управлінням Держгеокадастру в Кіровоградській області про перегляд розміру наданих  земельних   ділянок    з 1 га до 2 га, та  не змінювати самостійно погоджені сільськими радами розміри ділянок;

забезпечити інформування населення територіальних громад про проведення зборів громадян на територіях селищної та сільських рад  з обговорення реформи місцевого самоврядування та вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку.

Районній газеті “Колос`` опублікувати  графік проведення зборів громадян на території селищної та сільських рад у червні 2015 року.

25 травня 2015 року

В райдержадміністрації обговорили важливі питання

Під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Зубова відбулась апаратна нарада з керівниками відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, в ході якої було обговорено ряд важливих питань:

надання земельних ділянок учасникам АТО;

виконання доходної і видаткової частин бюджету району з початку року;

завершення комплексу весняно-польових робіт в Новоархангельському районі;

підготовка та проведення в районі Міжнародного Дня захисту дітей.

З інформацією по першому питанню виступила заступник начальника відділу Держземагентства в Новоархангельському районі Ганна Недоступ.

Щодо виконання доходної і видаткової частин бюджету району з початку року доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Юрій Юрченко.

Начальник управляння агропромислового комплексу районної державної адміністрації Олександр Остапчук проінформував присутніх стосовно завершення комплексу весняно-польових робіт в Новоархангельському районі.

Про підготовку та проведення в районі Міжнародного Дня захисту дітей доповіла Оксана Себастянська, головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації.

За підсумками апаратної наради були прийняті відповідні рішення та надані доручення голови районної державної адміністрації відповідним структурним підрозділам, управлінням, відділам райдержадміністрації.

22 травня 2015 року

Сергій Кузьменко: середня заробітна плата на сільськогосподарських підприємствах не повинна бути нижчою 4 тисяч гривень

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко побували із робочою поїздкою у Новоархангельському районі, де ознайомились із досягненнями та методами ведення справ низки великих сільськогосподарських підприємств району, а також оглянули інфраструктуру села Ганнівка.

Першим пунктом поїздки керівництва області стало с. Мар’янівка, де розташувалася виробнича база приватно-орендного сільськогосподарського підприємства ім.Гагаріна. Директор підприємства Микола Коваленко розповів, що основним напрямом діяльності агрофірми є вирощування зернових та технічних культур, переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продукції тваринництва. У 2014 року урожайність сільськогосподарських культур становила: кукурудза – 58,3 цнт. га, соняшник – 25,7 цнт. га., соя – 18,0 цнт.га., озимий ячмінь – 56,5 цнт.га., озима пшениця – 62,4 цнт.га., ярий ячмінь – 55,4 цнт.га. У нинішньому ж році завдяки впровадженню сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур, є перспективи зібрати більший урожай. Крім того господарство утримує майже 400 голів поголів`я свиней. Середня заробітна плата в господарстві становить більше 3600 гривень на місяць. За словами Миколи Коваленка, керівництво підприємства не забуває й про село – у тандемі із Мар’янівською сільрадою злагоджено працює над його розвитком: у місцевій школі збудовано спортивний майданчик, замінено вікна та двері, більше 3 мільйонів гривень вкладено в оновлення асфальтового покриття на дорогах села.

Із вдячністю відгукуються про керівництво підприємства і працівники – чимала для села заробітна плата, якісне медичне обслуговування, відремонтований будинок культури – все це, за їх словами, є ґрунтовними підставами для натхненної та продуктивної праці.

Керівники області також завітали у сусіднє село Ганнівка, де також побачили чималі досягнення – відремонтований дитячий садочок, в якому виховуються більше 20 дітей, обладнаний фельдшерсько-акушерський пункт, здатний приймати пологи, чудовий будинок культури та танцювальний майданчик біля нього, дороги без ям – все це за словами Ганнівського сільського голови Інни Бершадської є результатом вдалої співпраці місцевої влади із соціально-відповідальним бізнесом, в першу чергу з керівником агрофірми "Авангард ЛТД" Василем Крамаром.

Підсумовуючи побачене, голова облдержадміністрації подякував керівникам місцевих органів влади і підприємств за таку роботу та акцентував увагу на високих результатах продуктивної співпраці органів місцевого самоврядування та соціально-відповідального бізнесу.

- Побачене у Новоархангельському районі є гарним прикладом того як має бути у кожному населеному пункті. Я вдячний місцевій владі та керівникам підприємств, які розуміють, що в селі повинна діяти школа, дитячий садок, будинок культури, ФАП, амбулаторія. А рівень доходів працівників "Авангард ЛТД" та ПОП ім.Гагаріна доводить, що середня заробітна плата на сільськогосподарських підприємствах області не повинна бути нижчою 4 тисяч гривень, - зазначив очільник області.

Завершуючи робочу поїздку, Сергій Кузьменко та Олександр Чорноіваненко вшанували пам`ять воїнів з Новоархангельського району, загиблих на сході України та поклали квіти до меморіалу героям у районному центрі.

21 травня 2015 року

Підтримали Всеукраїнське свято і свято національної єдності

День вишиванки – Всеукраїнське свято і свято національної єдності.

Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято не прив`язане до жодного державного чи релігійного.

Працівники районної державної адміністрації долучились до участі у Всеукраїнській акції “День української вишиванки”, прийшовши на роботу у вишиванках.

День вишиванки - це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок.

Основна мета заходу це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов`язкових заходів окрім одягання вишиванки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку - просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

21 травня - це не постійна дата свята, бо постійною є третій четвер травня. Цей день спеціально не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день. Адже суть саме у тому, щоб одягнути вишиванку всім селищем, аби показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом.

Це свято, переконаний Дмитро Андрійович, єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів. Воно є самобутнім та самодостатнім. Це - культурний спосіб об`єднання і самоідентифікації.  

20 травня 2015 року

Відбулось засідання

Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Поліщук  провела засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На засіданні були розглянуті заяви громадян району, які потребують соціальних гарантій на отримання адресної державної соціальної допомоги. Комісія розглянула дванадцять заяв громадян району та ухвалила рішення про надання їм адресної державної соціальної допомоги.

19 травня 2015 року

Пільгове перевезення

Голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов провів нараду щодо врегулювання проблемних питань при  здійсненні перевезень пасажирів за маршрутами ``Новоархангельськ - Іванівка`` та ``Новоархангельськ — Ятрань``, в якій взяли участь фізична особа - підприємець Баммаєв Р.Г., голови сільських рад та керівники сільськогосподарських підприємств, території яких обслуговують дані автобусні маршрути.

Дмитро Андрійович ознайомив присутніх з проблемними питаннями, які виникли при  здійсненні перевезень пасажирів на даних маршрутах.

Рейс  ``Новоархангельськ - Ятрань``  збитковий для перевізника, тому розглядалась можливість відшкодовувати переможцю конкурсу різницю в затратах  сільськогосподарськими  підприємствами.  

По завершенню наради прийнято рішення провести чергову нараду по остаточному врегулюванні даного питання та оголосити конкурс на  перевезення пасажирів по даних маршрутах.

18 травня 2015 року

Відбулася апаратна нарада

Голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов провів апаратну нараду, в якій взяли участь голова районної ради Олег Сова, заступники голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

На нараді Дмитро Андрійович основну увагу акцентував присутніх керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на актуальних питаннях життєдіяльності району та селища.

``Впровадження поставлених завдань, стосовно якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, спрямованих на підвищення соціальних гарантій та добробуту життя населення стимулюють рушійні сили на відродження духовних цінностей нації`` - зазначив голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов.

Також було обговорено питання щодо відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків району в літній період 2015 року, про що   присутніх проінформував начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Керлсон.

Відповідно до порядку денного наради кожен керівник підрозділу доповів  голові районної державної адміністрації про стан справ в галузях економіки та бюджетній сфері за минулий тиждень та про пріоритетні завдання на поточний тиждень.

За результатами апаратної наради з розглянутих питань прийнято відповідні рішення та видано протокольне доручення безпосереднім виконавцям.

15 травня 2015 року

Відкриття пам`ятника “Герої не вмирають”

В центральному парку селища відбувся урочисто-траурний мітинг з нагоди відкриття пам`ятника “Герої не вмирають” воїнам-інтернаціоналістам, які загинули  в республіці Афганістан, та воїнам, які загинули в результаті антитерористичної операції на сході України. Мітинг  пройшов за участю воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції, керівництва районної державної адміністрації, районної ради, трудових колективів установ, організацій та громадськості району.

Перед учасниками зібрання виступили голова Новоархангельської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Очеретній, голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов, голова обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Віктор Остащук, представник оргкомітету по встановленню   пам`ятника Микола Лясковський, районний військовий комісар Новоархангельського військового комісаріату підполковник Андрій Лисенко. Кожен з них висловили глибоку шану і повагу воїнам-інтернаціоналістам та учасникам антитерористичної операції,  які ризикуючи власним життям захищали мир і спокій населення та вручили їм грамоти і подяки.  

“Важливо, що, зберігаючи бойове братерство, сьогодні воїни-афганці передають свій військовий та життєвий досвід молодим воїнам Збройних Сил України, школярам, підтримують матерів, вдів і дітей своїх полеглих побратимів, реалізують чимало благодійних, соціальних, культурно-мистецьких проектів. Впевнений, що і солдати, які знаходяться на Сході нашої крани, бачачи воїнів-афганців, які разом з ними захищають територіальну цілісність нашої Батьківщини, сміливіше ідуть у бій і воюють з ворогами-терористами. Честь і хвала за це вам і вашим бойовим побратимам”, - наголосив голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов.

Воїни-інтернаціоналісти, учасники антитерористичної операції та представники трудових колективів поклали квіти до пам`ятника “Герої не вмирають” та запалили біля його підніжжя свічки пам`яті.

Голова Новоархангельської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Очеретній висловив щирі слова подяки меценатам у виготовленні та встановленні пам`ятника.

Обряд відспівування по загиблих співвітчизниках відправив протоієрей Ілля Сович - настоятель Свято-Володимирівської церкви смт Новоархангельськ.

14 травня 2015 року

Робота міжнародної наукової конференції триває

У Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка триває міжнародна наукова конференція, під час якої підведено підсумки амбітного міжнародного наукового проекту "TRYPILLIA MEGA-SITE", що мав місце на Кіровоградщині у 2009 та 2012-2014 роках.

В останній день конференції у селі Небелівка відбувся науковий експеримент – спалення реконструкції трипільського будинку, а також відбулась екскурсія до головної сенсації минулого археологічного сезону – давнього трипільського горна.

Предметом багаторічного дослідження науковців з дев’яти країн світу став унікальний об’єкт культурної спадщини людства – найбільше в Європі поселення трипільської культури, що датується IV тисячоліттям до нашої ери, розташоване поблизу сучасного села Небелівка Новоархангельського району.

Учасників наукового експерименту привітав голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов та голова районної ради Олег Сова:

"Сьогодні ми хочемо подякувати усім учасникам досліджень, зокрема, нашим європейським партнерам, за їхню активну співпрацю у науково-дослідницькій роботі, що проводиться на території Кіровоградщини із вивчення унікального поселення-гіганта трипільської культури. Особливо висловлюємо подяку доктору Джону Чапмену, завдяки зусиллям якого було залучено кошти європейського гранту для реалізації наукового проекту" – відзначили посадовці.

"Я також гордий тим, що ми маємо в районі достойний науковий потенціал, зокрема, спеціалістів Кіровоградського державного педагогічного університету, які брали активну участь у розкопках та у систематизації археологічних знахідок. Тож хочу висловити слова подяки усім, завдяки кому стало можливим реалізувати проект "TRYPILLIA MEGA-SITE" та відкрити світові Новоархангельщину – територію, де розташована унікальна археологічна пам’ятка світового значення. Тож дозвольте побажати вам цікавої та плідної роботи під час конференції" – наголосив Дмитро Андрійович.

Завдяки міжнародним дослідженням, що тривали з 2009 по 2014 роки, відкрито нову сторінку історії нашої області, створену давньою спільнотою, яку нині прийнято називати трипільською культурою.

Відповідно до висновків останніх наукових досліджень вдалося дізнатися, що близько 7 тисяч років тому давні трипільці принесли на наші землі метал– мідь, а також запровадили культуру розвинутого землеробства.

Поміж результатів, на яких варто акцентувати увагу – проведення надточних геофізичних досліджень території археологічної пам’ятки за допомогою сучасного обладнання Археологічної служби Даремського університету (Великобританія), під час яких було виявлено ряд давніх об’єктів та встановлено планування частини трипільського поселення поблизу Небелівки, а також відтворено план давнього поселення за допомогою магнітної зйомки.

У 2012 році на території поселення науковцями проведено розкопки великого храму, а в 2014 році навколо поселення виявлено палісад, а також найдавніший, не лише в Україні, а в Європі, триканальний гончарний горн.

Завдяки археологічним дослідженням фонди обласного краєзнавчого музею були поповнені унікальними експонатами, зокрема відреставрованим вівтарем з трипільського храму.

Окрім того, у рамках проекту однією з найбільших наукових та освітніх організацій – National Geographic Society, була проведена зйомка процесу археологічних розкопок – з метою створення документального фільму про унікальну археологічну пам’ятку.

13 травня 2015 року

Своєчасність та повнота сплати податків

Перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Скрипка провела засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та запрошені сільські голови.

По питанню про виконання дохідної частини зведеного бюджету Новоархангельського району доповів начальник фінансового управління Юрій Юрченко.

Юрій Олексійович зазначив, що за підсумками січня-квітня 2015 року стан надходжень доходів до місцевих бюджетів району власних доходів загального фонду становить 111,5%. При плані 9356,6 тис.грн. - фактично виконано на 10428,4 тис.грн. (Темп зростання доходів місцевих бюджетів (без трансфертів), 138% до відповідного періоду 2014 року.

Також він провів аналіз по кожному сільському бюджету про виконання затверджених обсягів по власних та закріплених доходах місцевих бюджетів, недовиконання затверджених у січні-квітні 2015 року планових показників надходжень, а також про очікуване виконання дохідної частини зведеного бюджету району за 5 місяців 2014 року.

Заслухано Нерубайського, Покотилівського, Розсохуватецького, Скалівського та Скалівсько-Хутірського сільських голів, які обговорили заходи, щодо надходження та збільшення доходної частини сільських бюджетів та виконання планових показників.

Комісія вирішила доручити фінансовому управлінню районної державної адміністрації, Новоархангельському відділенню Маловисківської МДПІ спільно з сільськими головами проводити щоденно моніторинг виконання затверджених планових показників відповідного періоду, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів, інших обов’язкових платежів.

9 травня 2015 року

Мітинг-реквієм присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом

В центральному парку селища біля пам`ятника загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, ветеранів та учасників бойових дій, трудових колективів підприємств, установ, організацій, представників засобів масової інформації, гостей та громадськості району.

Перед початком мітингу керівництво району, трудові колективи поклали корзини з квітами до підніжжя пам`ятника загиблим воїнам в роки війни.

Відкрила мітинг-реквієм виконуюча обов`язки Новоархангельського селищного голови Надія Шамановська.

Перед учасниками зібрання з нагоди свята Дня 9-травня виступили голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов, голова районної ради Олег Сова, районний військовий комісар Андрій Лисенко, голова районної організації ветеранів України Ніна Іванець кожен з них вітав сивочолих ветеранів з Великою Перемогою та бажав міцного здоров`я на довгі роки щасливого життя.

Голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов спільно з головою районної ради Олегом Совою вручили учасникам бойових дій почесні грамоти Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської  обласної ради, грамоти районної державної адміністрації та районної ради. Хвилиною мовчання вшанували воїнів-визволителів, які полягли захищаючи рідну Вітчизну.

Поминальну панахиду по загиблих співвітчизниках відправив протоієрей Ілля Сович - настоятель Свято-Володимирівської церкви смт Новоархангельськ.

Після урочистої частини в районному будинку культури відбулась святкова зустріч з учасниками антитерористичної операції, під час якої голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов спільно з головою районної ради Олегом Совою вручили учасникам грамоти та подяки районної державної адміністрації та районної ради. Очільники району подякували воїнам за участь у захисті Батьківщини, за мужність та героїзм, який став для них щоденним робочим подвигом, за те, що повернулися живими додому.

Вихованці школи естетичного виховання та будинку дитячої творчості подарували усім присутнім святковий концерт.

8 травня 2015 року

Шановні ветерани, мешканці та гості Новоархангельського району!

Сердечно вітаємо вас з Днем вічної пам’яті про героїчне минуле і велич духу нашого народу!

Скільки б років не минуло з дня Великої Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині! Мільйони нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів покладені заради майбутнього мирного життя.

Змінюються покоління, але не змінюється наше ставлення до Героїв війни.

Дорогі ветерани!

Дякуємо Вам за стійкість і мужність! Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви зуміли зберегти чистоту душі.

Вдячно вклоняємося і працівникам тилу – ваш подвиг не менш важливий, адже своєю працею ви наближали Перемогу.

Вітаємо зі святом Перемоги і дітей війни, які стали свідками жахливих кровопролитних подій, а у післявоєнні роки відбудовували зруйновану країну.

Щиро бажаємо вам доброго здоров`я, щастя, благополуччя, оптимізму, незламної віри у майбутнє нашої держави. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток!
З повагою


Голова районної

державної адміністрації                                                  ДМИТРО ЗУБОВ

-------------
Про об’єднання громадян

Голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов спільно з головою районної ради Олегом Совою провів зустріч з представниками місцевого бізнесу, керівниками сільгосппідприємств, які здійснюють господарську діяльність на території відповідного населеного пункту, головою Асоціації сільських та селищної рад району, головою профспілок району, головою громадської ради при районної державної адміністрації та головою районної ради ветеранів. Під час зустрічей йшла мова про процеси децентралізації влади в Україні, основні положення Закону України "Про добровільне об`єднання територіальних громад".

Учасники зустрічі запитували про можливі ризики, які можуть виникати в ході об’єднання територіальних громад. Здебільшого всіх цікавило питання належного функціонування інфраструктури в сільській місцевості.

Під час зустрічей звучали пояснення щодо суті фінансової децентралізації, яка має вирішити проблему постійного браку коштів на рівні місцевих бюджетів, тому мешканці всіх населених пунктів повинні вивчити дане питання, напрацювати пропозиції щодо формування територій громад. Адже мова йде про формування спроможних територіальних громад для впровадження етапності реалізації реформ місцевого самоврядування і роботи на місцях.

Зокрема, вноситимуться пропозиції щодо перспективного плану об’єднання громад, розробляється також Методика формування спроможних територіальних громад. Зрозуміло, що до вирішення даного питання потрібно підійти виважено, адже мова йде про належне життєзабезпечення кожної людини, не залежно від місця її проживання.

Важливе питання, яке виділили Дмитро Андрійович і Олег Миколайович – підготовка до адмінреформи. Під час опрацювання перспективного плану формування спроможних громад, вони радять дослуховуватись до мешканців і, безумовно, витримувати принцип добровільності при об`єднанні.

7 травня 2015 року

Розглянуто питання техногенно-екологічної безпеки

Перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Скрипка провела чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання комісія розглянула такі питання:

1) про протипожежний захист сільгоспугідь у весняно-літній період та підготовку до зернозбиральної кампанії 2015 року;

2) про затвердження заходів щодо забезпечення протидії масовим лісовим пожежам;

3) про затвердження заходів щодо попередження нещасних випадків на водних об`єктах району;

4) про затвердження переліку захисних споруд цивільного захисту населення району для списання або переведення із категорії ПРУ у найпростіші укриття, за технічними висновками проектно-вишукувальних організацій області.

По першому питанню доповів виконуючий обов`язки начальника Новоархангельського РС УДСНС України в Кіровоградській області Станіслав Сідун.

Головний спеціаліст відділу торгівлі та інфраструктури, управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та промисловості районної державної адміністрації Валентин Дудник надав детальну інформацію стосовно решти питань порядку денного.

В обговорені цих питань взяли активну участь усі районної комісії та прийняли відповідні рішення.

5 травня 2015 року

Проведено апаратну нараду

Голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов провів апаратну нараду, в якій взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів Міністерств і відомств України в районі.

Під час наради порушувались питання щодо:

переведення на альтернативні види палива котелень бюджетної сфери району;

виконання районного бюджету у квітні та за перший квартал поточного року;

з нагоди відзначення 70-ї річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Європі  - упорядкування на території району братських могил, пам`ятників, місць поховань воїнів загиблих в роки Другої світової війни.

Відповідно до порядку денного наради кожний керівник підрозділу доповів голові районної державної адміністрації про стан справ в галузях економіки та бюджетній сфері за минулий тиждень, та про пріоритетні завдання на поточний тиждень.

За результатами апаратної наради з розглянутих питань прийнято відповідні рішення - підготовлено та видано протокольне доручення безпосереднім виконавцям.
Шевчук С.Г. - розробка WEB-сторiнки