Герб Новоархангельського району


НОВИНИ

Шановні жителі Новоархангельщини!

Вітаю вас з визначним державним святом - Днем Конституції України!

Конституція України - це головний документ, який окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку.

Прийняття Конституції України ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Це свято для усіх нас є значимим як невід’ємний атрибут правової держави, символ демократичного суспільства, гарант свобод і можливостей особистості.

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

Щиро бажаю вам впевненості, успіхів, гідності та миру у спільному поступі до сильної, міцної європейської держави!


З повагою

Голова районної

державної адміністрації                       С.ВАСИЛЬЧЕНКО


27 червня 2018 року

Урочисті заходи до Дня Конституції України

В районному будинку культури відбулися урочисті заходи за участю керівництва райдержадміністрації, селищної ради, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, громадськості району з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

З Днем Конституції України привітали голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко, Новоархангельський селищний голова Юрій Шамановський та побажали всім здоров’я, плідної праці, натхнення та вагомих здобутків у справі, впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої незалежної держави.

З нагоди Дня Конституції України голова райдержадміністрації Сергій Васильченко вручив грамоти райдержадміністрації працівникам соціальної сфери.

На урочистому зібранні вшанували хвилиною мовчання, тих борців,   які виборювали та виборюють незалежність та державність, конституційне право  громадян жити в цивілізованій країні, та які віддали життя за наше щасливе сьогодення.

Народний аматорський хоровий колектив "Дивоцвіт" Новоархангельського районного будинку культури, чоловічий гурт “Заграва” , вихованці школи естетичного виховання представили концертну програму для учасників зібрання.

Також у фоє районного будинку культури відбулась книжкова виставка представлена кращими збірками, що стосуються нашого Основного Закону — Конституції України.Семінар з питань децентралізації органів державної влади

В залі засідань райдержадміністрації Державним навчальним закладом ``Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій`` Кіровоградської обласної державної адміністрації проведено тематичний короткостроковий семінар для державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів районної ради на тему: ``Актуальні питання реформування місцевого самоврядування``.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Васильченко, голова районної ради Олег Сова, селищний та сільські голови, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Учасники семінару: заступник директора Центру  Олександр Шрамко, завідувач лабораторії менеджменту та моніторингу Центру Наталія Резніченко, експерти з питань децентралізації  Юрій Семенюк та Валентина Шеремет, громадський експерт ГО ``Спільна дія`` Ганна Коломієць, начальник міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях Володимир Люлька ознайомили присутніх з методикою проведення та організації децентралізації в районі, звернули увагу на діяльність органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад об`єднаних територіальних громад у нових умовах, розгорнуто та детально пояснили процес проходження децентралізації в Україні використовуючи приклад об`єднання територіальних громад у районах Кіровоградської області.

До обговорення зазначених питань долучилися голова райдержадміністрації Сергій Васильченко, голова районної ради Олег Сова, Покотилівський сільський голова Олександр Тригуб, Скалівсько-Хутірський сільський голова Ольга Баліцька.

Всі учасники отримали інформаційні буклети та брошури.


Засідання спостережної комісії

Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Поліщук провела засідання спостережної комісії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

На засіданні комісії розглянуто питання:

про проведену роботу з особами звільненими з місць позбавлення волі;

про розгляд повідомлень відносно осіб, які повернулися з місць позбавлення волі.

На засіданні комісії доповів з даних питань начальник Новоархангельського відділення поліції Голованівського відділу Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області Олександр Громко, який повідомив про те, що  згідно Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», з початку 2018 року на обліку із встановленням адміністративного нагляду перебувало 6 осіб до яких систематично вживаються заходи профілактичного характеру, а саме профілактичні бесіди, відвідування за місцем проживання у визначений час (після 22:00), виклик до відділення поліції. За порушення адміністративного нагляду на осіб складається протокол про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення.

За підсумками розгляду питань, комісія ухвалила відповідні рішення.Засідання комісії

Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Поліщук провела засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації за участю керівників соціальних служб району, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування. Також запрошено батьків, які неналежно виконують батьківські обов`язки.

На розгляд комісії виносились наступні питання:

про стан виконання батьківських обов’язків;

про розгляд заяв батьків щодо:

визначення днів та годин бачення з малолітніми дітьми;  

надання дозволу на реєстрацію права власності та укладання договору оренди земельної ділянки право власності якої належить малолітній дитині;

визначення місця проживання малолітніх дітей;

про взяття під соціальний супровід районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах;

про зняття з соціального супроводу районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді сімей.

З даних питань проінформували начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Головань та директор районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Оксана Арделян.

В ході засідання було заслухано батьків, які не в повній мірі виконують свої батьківські обов`язки. З даними сім`ями проведено профілактичні бесіди стосовно їхнього безвідповідального ставлення до своїх батьківських обов’язків щодо власних малолітніх дітей, та попереджено про правові наслідки ухилення від виконання своїх обов’язків. Розглянули заяви батьків, які звертались до комісії щодо вирішення їх конституційних прав та прав їх неповнолітніх дітей.

За результатами розгляду даних питань прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей та взяті на облік службою у справах дітей райдержадміністрації, центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді для проведення профілактичної роботи.
26 червня 2018 року

Засідання координаційної ради

Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Поліщук провела засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов`язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів за участю керівників органів місцевого самоврядування району, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

На засіданні координаційної ради розглянуто питання щодо стану виконання обласної та районної цільових програм протидії поширенню наркоманії та злочинності, пов`язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2017-2019 роки.

В ході обговорення питання взяли участь: працівники відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, ПТУ №30 с.Торговиця, служби у справах дітей райдержадміністрації, Новоархангельського відділення поліції Голованівського відділу Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області, управління соціального захисту населення, центральної районної лікарні, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Методист методичного кабінету комунальної установи "Новоархангельський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" Таміла Будник  повідомила про результати моніторингу ефективності профілактичної роботи серед учнів району та діагностики здоров`я збережувальної компетентності класних керівників щодо визначення готовності педагогів до формування основ здорового способу життя у школярів, здійснення здоров`язбережної, здоров`яформуючої діяльності. Результати досліджень розміщено на сайті практичного психолога Торговицького НВО.

Також у закладах освіти проведено цикл тренінгових занять, бесід, лекцій, диспутів, круглих столів, уроків здоров`я, виставки малюнків, плакатів, перегляд відеофільмів щодо профілактики та протидії тютюнопаління та вживання наркотичних засобів, прекурсорів серед неповнолітніх.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Тетяна  Головань  повідомила, що  службою у справах дітей у І півріччі 2018 року спільно з районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділом ювенальної превенції Новоархангельського відділення поліції Голованівського відділу Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області проведено 33 рейди "Діти вулиці", "Вокзал", "Урок" з метою попередження втягування неповнолітніх до вживання та розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, здійснено 177 обстежень умов проживання сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, які становлять групу ризику щодо вживання психоактивних речовин, 71 батьків офіційно попереджено про відповідальність за ухилення від виконання батьківських бов`язків. Проводиться профілактична індивідуальна робота з неповнолітніми, чиє покарання не пов`язане з позбавленням волі та дітьми, які мають прояви девіантної поведінки. Службою на базі освітніх закладів району та ДОЗ "Бригантина" проводяться профілактичні бесіди, лекції, відеолекторії щодо попередження вживання дітьми психоактивних речовин.

За результатами розгляду та обговорення питань, координаційна рада ухвалила відповідні рішення.День молоді

Щиро вітаю молодь Новоархангельщини зі святом – Днем молоді!

Ви сучасні і освічені – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Вам випало жити в непростий, але дуже цікавий період, коли наша держава пробуджується, міцніє і саме Ви, маєте стати незамінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

Ви - майбутнє рідного краю, своєї Батьківщини. Саме від вашої активної громадянської позиції, завзяття залежить завтрашній день і перспективи розвитку. Адже енергія молодих допомагає по-новому, творчо наблизитися до вирішення існуючих проблем, подолати труднощі та досягти реалізації поставленої мети.

Юність і молодість - це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших сподівань, мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.

Тому з нагоди свята бажаю всім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб утілити всі прагнення.

Щиро зичу вам, дорогі друзі, великого особистого щастя, творчого натхнення, оптимізму та прихильності долі на всіх ваших життєвих дорогах!

Успіхів вам у всіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!З повагою

Голова районної

державної адміністрації                               С.ВАСИЛЬЧЕНКОВідзначення Дня молоді

Новоархангельщина святкувала День молоді!

Голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко та голова районної ради Олег Сова виступили організаторами та взяли участь у фінансовому  забезпеченні свята.

Керівники району привітали жителів Новоархангельщини з Днем молоді, побажали їм міцного здоров’я, щирого кохання, значних успіхів у навчанні і роботі, бути гідними громадянами своєї країни. “Молодість, найкраща частина життя! Все ще попереду, відкриття нових граней життя, гарна робота, цікаві зайняття — все це буде у нашої успішної та талановитої молоді!.

Відзначення молодих представників трудових колективів району спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради засвідчило, що молоде покоління бажає і вміє працювати з повною самовіддачею.

Голова райдержадміністрації Сергій Васильченко та голова райради Олег Сова вручили грамоти та цінні подарунки переможцям Всеукраїнських спортивних змагань з веслування. Також отримали медалі та були нагороджені дипломами спортсмени, які в цей день змагалися у підніманні штанги.

По-справжньому різноманітною та цікавою була музична програма. Адже все було продумано до дрібниць. Сучасна сцена, освітлення, потужний звук — все це дало змогу розкритися спочатку аматорським колективам Новоархангельського району під гаслом: "Вони майбутнє України" і вже згодом перейти до родзинки свята, виступам сучасних українських гуртів.

Першими на сцену вийшов кавер-гурт “Rebel-Rocks”. Солістка Христина Храмова, фіналістка телепроекту 1+1 “Голос країни - 2018” та соліст Роман Козак фіналіст телепроекту “Супер Зірка, за майже 2 години виступу, їм вдалося перетворити центральну площу селища на бурхливе море позитивних емоцій. Номінанти премії М1 Muzik Worlds “Прорив року” і премії “Золота жарптиця” у номінації найкращий гурт року “Selfi” своєю неймовірною енергетикою та харизмою просто запалили серця присутніх на святі.

Музичне свято молоді завершила дискотека.

Для найменших учасників свята, були встановлені різноманітні атракціони, де разом з батьками вони весело і активно проводили своє дозвілля.

Потурбувалися організатори заходу, і про частування присутніх. Всі охочі мали змогу насолодитися безкоштовним морозивом, квасом та лимонадом.

Як і всі добрі починання в районі, свято Дня молоді підтримали керівники агропідприємств та соціально-відповідального бізнесу, а саме:

АФ ТОВ "Авангард ЛТД", с. Ганнівка, Крамар Василь Лаврентійович

ПСП “Підвисоцьке”, с. Підвисоке, Згривець Федір Іванович

ПОП ім. Гагаріна, с. Мар`янівка, Коваленко Микола Миколайович

ПСП "Синюха", с. Синюха, Голобородько Ольга Пантелеймонівна

ТОВ”Копенкуватське”, с. Копенкувате, Онищук Іван Іванович

ПП "Елен", с. Скал-Хутора, Осадчук Олександр Оксентійович

ФГ “Баліцького”, с. Кринички, Баліцький Микола Васильович

ПСП “Еліт”, с. Нерубайка, Притула Юрій Михайлович

СВК "Нива-4", с. Покотилове, Вершибалко Володимир Ісакович

ПОП "Хлібороб", с. Копенкувате, Смілянець Микола Васильович

СВК "Вись", с. Скалева, Чирка Людмила Олександрівна

ПП "Заповіт", с. Розсохуватець, Марахівський Микола Дмитрович

СТОВ “Ятранське”, с. Ятрань, Джугостранський Володимир Михайлович

ПОП “Іванівське”, с. Іванівка, Скалівенко Віктор Васильович

ПСП”Арсенал”, смт. Новоархангельськ, Наумович Віктор Михайлович

СФГ “Кам’янецьке”, с Кам’янече, Петров Леонід Юрійович

ФГ “Голючик В.І.”, с. Вільшанка, Голючик Василь Іванович

ФГ “Поворозник”, с. Торговиця, Поворозник Ігор Петрович

Асоціація ФГ "Віка", с. Надлак, Кожушко Юрій Іванович

ТОВ “Новий світ”, смт. Новоархангельськ, Малий Микола Васильович

ПП “Явір”, с. Покровка, Яровий Сергій Зіновійович

ПСП”Урожай”, смт. Новоархангельськ, Півкопа Микола Іванович

ФОП “Степаненко Е.І.”, смт. Новоархангельськ, Степаненко Едуард Іванович

ФОП “Барсегян А.Г.”, с. Вільшанка, Барсегян Армен Геворкович

за що, ми їм дякуємо!


Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

День державної служби встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня.

Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни вцілому.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою, у процесі становлення України як європейської, демократичної, правової держави.

Саме від вашого професіоналізму, наполегливості, відданості справі та високих моральних якостей залежить довіра до влади, формування ефективної системи державного управління, забезпечення поступального соціально-економічного розвитку країни.

Сьогодні ми повинні об’єднати свої зусилля в єдиному прагненні забезпечити дотримання прав і свобод громадян, чесно і самовіддано служити українському народові.

Вірю, що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально-орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.

Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.З повагою

Голова районної

державної адміністрації                               С.ВАСИЛЬЧЕНКОВідзначення Дня державної служби

В залі засідань районної державної адміністрації відбулись за участю керівництва райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування, посадових осіб органів виконавчої влади урочисті заходи до 100-річчя Дня державної служби України.

Державних службовців району привітав голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко, який подякував за професіоналізм, досвід, сумлінну працю у вирішенні питань соціально-економічного, культурного розвитку та життєдіяльності територіальних громад району. І зазначив, що лише спільними зусиллями ми зможемо змінити життя наших людей на краще, а Україна стане заможною незалежною демократичною країною.

За сумлінне виконання службових обов’язків, успіхи в роботі, високу професійну майстерність та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби голова райдержадміністрації Сергій Васильченко вручив грамоти райдержадміністрації та квіти кращим державним службовцям району.

Вітали державних службовців району працівники районного будинку культури та учні школи естетичного виховання, демонструючи найкращі пісні для працівників органів державної влади.


22 червня 2018 року

Мітинг-реквієм

У центральному парку селища біля пам`ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни відбувся  мітинг до Дня скорботи і пам`яті жертв війни в Україні за участю керівництва райдержадміністрації, районної організації ветеранів України,  трудових колективів підприємств, установ, організацій, представників засобів масової інформації та громадськості району.

Керівництво райдержадміністрації та учасники мітингу поклали корзини з квітами до підніжжя пам`ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни та вшанували хвилиною мовчання хто віддав своє життя у тій страшній війні.

Перед учасниками зібрання виступили голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко, голова районної організації ветеранів України Ніна Іванець.

Сергій Васильченко виступаючи перед присутніми учасниками зібрання наголосив, що ми повинні пам’ятати тих, хто  не повернувся з тієї страшної війни,  і тих, чиє життя було покалічено і зруйновано. Війна забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній українській родині.

Побажав міцного здоров’я, мирного неба та витримки українцям в умовах військового конфлікту на Сході України, де гинуть як військові, так і цивільні громадяни.

В цей день на будинках органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установах, підприємствах, організаціях району приспущено Державний Прапор України в знак Дня скорботи і пам`яті жертв війни в Україні.


Візити у заклади соціальної сфери району

20 червня 2018 року

Голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко та голова районної ради Олег Сова відвідали дошкільні навчальні заклади району, які розташовані на території Надлацької та Іванівської сільських рад. Зустрілися із сільськими головами Надлацьким сільським головою Ларисою Кожушко,  Іванівським сільським головою Василем Кузнецовим та трудовими колективами дошкільних навчальних закладів.

Керівники району оглянули матеріально-технічну базу закладів, ігрові майданчики де перебуває малеча, поспілкувались з трудовими колективами та дітьми, які виховуються та навчаються в цих закладах.  Перевірили стан виконання програми  та виділення коштів в рамках  покращення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів Новоархангельського району. Вручили закладам сучасну комп”ютерну техніку, меблі та іграшки, щоб діти мали змогу повноцінно розвиватись, опановувати світ та перебули в комфортних умовах.

Сергій Васильченко подякував сільським головам та керівникам дошкільних начальних закладів за сприяння та підтримку районної програми передбаченої  на покращення матеріально-технічної бази закладів, яка робить життя наших дітей більш насиченим та комфортнішим - зазначив голова райдержадміністрації.


Також керівники району перебуваючи на територіях Надлацької та Іванівської сільських рад не стали осторонь проблем галузі медицини. Відвідали Надлацьку лікарську абулаторію та Іванівський фельшерсько-акушерський пункт. Вивчили, які ресурси з місцевих бюджетів сільських рад спрямовуються на розвиток медицини на селі. Пересвідчилися, що кошти, які виділяються спрямовані на заміну вікон, на сучасні, енергозберігаючі технології, що дає  змогу працівникам комфортніше працювати, а відвідувачам зручніше отримувати медичну допомогу. Робота по укладанню договорів з пацієнтами в рамках медичної реформи проходить на належному рівні. Проводиться роз`яснювальна робота, договори підписуються. Поспілкувалися з медичними працівниками, щодо забезпечення медичними препаратами та обладнанням.

Варто зазначити, що покращення якості надання медичних послуг в сільській місцевості є одним із пріоритетних напрямків роботи влади Новоархангельського району — зазначив Сергій Васильченко.
19 червня 2018 року

Засідання районної ради

Перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Скрипка провела засідання районної ради з питань безпеки життєдіяльності населення.

На засіданні розглянуто наступні питання:

1. Про стан протипожежного захисту лікувально-профілактичних закладів району.

2. Про стан протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку, підготовки оздоровчих закладів району до роботи в літній перід 2018 року з питань дотримання пожежної безпеки та санітарних правил та норм.

3. Про стан травматизму не виробничого характеру в районі за І півріччя 2018 року.

З даних питань доповіли:

Євген Яценко – головний інспектор Новоархангельського РВ управління ДСНС України у Кіровоградській області;

Петро Савенко — інженер з техніки безпеки Новоархангельської центральної районної лікарні;

За підсумками розгляду даних питань, районна рада ухвалила відповідні рішення.


18 червня 2018 року

Візити у дошкільні навчальні заклади району

Голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко та голова районної ради Олег Сова відвідали дитячі садочки  “Казка” у селі Нерубайка та “Малятко” у селі Свердликове, в яких взяли участь сільські голови Михайло Трушев та Василь Бовкун, які являються балансоутримувачами дошкільних навчальних закладів.

Мета візиту — це зустріч з трудовими колективами дитсадків, дітьми та виконання програми започаткованої керівництвом району щодо виділених коштів на покращення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів району. Керівники району прибули в заклади для вручення подарунків,  а саме сучасного принтера, периферийних пристроїв, меблів, матраців та іншого необхідного приладдя. Всі ці потрібні  речі були придбані після узгодження потреб саме цим садочкам в оновленні матеріальної бази та сучасної оргтехніки.

Також поспілкувалися з трудовими колективами закладів та  пересвідчилися у потрібності і важливості започаткованої  програми по покращенню матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів  Новоархангельського району. Програма виконується, кошти витрачаються на потрібні для дітей речі.

Лише не мали змоги поспілкуватися з дітьми бо потрапили в тиху годину, коли діти відпочивали, і нестали їх турбувати.

Сергій Васильченко підсумовуючи зустрічі з колективами закладів, сільськими головами зазначив, що наше спільне завдання створити для дітей комфортні, сучасні умови для гармонійного та всебічного розвитку наших дітей, бо це наше майбутнє!


Привітання голови районної державної адміністрації з Днем медичного працівника

Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя.

Прийміть сердечну подяку за вашу працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших співгромадян, віру і надію, яку ви даруєте людям.

Зі святом вас! Нехай праця на благо українського народу приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!З повагою


Голова районної

державної адміністрації                                                                    С.ВАСИЛЬЧЕНКО15 червня 2018 року

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

У третю неділю червня в Україні традиційно відзначають День медичного працівника. Сьогодні з нагоди свята в районному будинку культури відбулися урочистості, під час яких відзначили кращих представників галузі охорони здоров`я. Медичних працівників  привітали голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко, голова районної ради Олег Сова.

Голова райдержадміністрації, головні лікарі привітали присутніх з наступаючим професійним святом, розповіли про хід медичної реформи в районі, її перспективи у країні з огляду на заплановане утворення госпітальних округів, вручили групі кращих працівників та ветеранів галузі грамоти райдержадміністрації та районної ради.

“Важко уявити наше життя без медицини. Будь-яка людина, незалежно від полу і віку прагне бути здоровою, прожити активне життя. І немає в світі більш відповідальної професії ніж лікар. Лікарі рятують життя, а тому заслуговують поваги та пошани не тільки в своє професійне свято” - наголосив очільник району.

День медичного працівника традиційно святкується в нашій країні як свято людей, що присвятили себе благородній справі збереження життя та здоров’я співгромадян.

На завершення свята для всіх присутніх музичні вітання підготували працівники культури та аматори сцени.


14 червня 2018 року

"Реформа місцевого самоврядування та регіональної політики: можливості для громад та регіонів"

В обласному центрів розпочав роботу форум "Реформа місцевого самоврядування та регіональної політики: можливості для громад та регіонів". У роботі форуму взяв участь голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. Делегацію від Новоархангельщини очолив голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко.

Вітаючи учасників зібрання під час вступної частини, керівник ОДА підкреслив, що децентралізація – найперспективніша реформа в Україні, яка дає державі можливість розвиватися. Сергій Кузьменко звернув увагу на кілька важливих аспектів проведення змін у системі місцевого самоврядування. По-перше, він зауважив, що процес створення об’єднаних територіальних громад є винятково добровільним. "Впроваджуючи реформу, ми ставили собі за мету: жодного адміністративного тиску не повинно бути. Ми повинні знайти мотивацію для жителів сіл, селищ чи міст об’єднуватися з громадами інших населених пунктів, щоб у перспективі зробити свою територію більш успішною", - підкреслив голова облдержадміністрації. Він зауважив, що Кіровоградщина має Перспективний план формування територій громад, який є лише однією із моделей, дороговказом. 54 громади, які в ньому зазначені, - це не остаточна кількість, оскільки дискусії тривають і з урахуванням думок жителів області, вносяться відповідні зміни. "Ми приймаємо будь-яку модель, що є перспективною", - підкреслив голова облдержадміністрації.

По-друге, Сергій Кузьменко наголосив, що мета децентралізаційної реформи прозора і проста, сформована з урахуванням успішної практики країн Європи: "Об`єднані територіальні громади повинні отримати максимум повноважень і фінанси для їх реалізації. Чим більше буде в Україні і, зокрема на Кіровоградщині, таких громад, тим сильнішою буде держава".

По-третє, керівник ОДА зауважив, що сьогодні новостворені ОТГ отримують фінансову підтримку з державного бюджету. Проведенню реформи сприяють і міжнародні організації-партнери. Сергій Кузьменко подякував лідерам децентралізаційних процесів в області, які виявили ініціативу і доклали зусиль для досягнення мети – створення спроможних громад. "На першому етапі держава стимулює і підтримує створення ОТГ, але громадам потрібно проявляти ініціативи, готувати пропозиції для бізнесу, інвесторів. Після того, як буде вирішено питання дитсадків, шкіл, доріг, вуличного освітлення, надання медичних послуг, наступним етапом має бути створення умов для економічного зростання. Кіровоградщина має для цього хороші можливості", - наголосив голова облдержадміністрації.

Під час вступної частини також виступили голова облради Олександр Чорноіваненко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Роботу форуму продовжили пленарні сесії за участі генерального директора Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування Мінрегіону Сергія Шаршова, народних депутатів України, представників Черкаської ОДА, радників міжнародних програм підтримки, а також керівників райдержадміністрацій, райрад та об’єднаних територіальних громад області.


Засідання комісії

Перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Скрипка провела засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, органів місцевого самоврядування.

На засіданні комісії розглянуто питання про виконання затверджених обсягів по власних та закріплених доходах місцевих бюджетів за січень-травень 2018 року, недовиконання затверджених планових показників надходжень податку на доходи фізичних осіб, місцевих податків та зборів, в тому числі плати за землю та їх темпи зростання та зменшення порівняно  2017 роком,  очікуване  виконання червня 2018 року

Начальник фінансового управління Юрій Юрченко, який зауважив, що за результатами аналізу надходження власних доходів загального фонду до місцевих бюджетів за січень - травень 2018 року по Новоархангельському району виконання власних доходів місцевих бюджетів загального фонду становить 105,7%. План 32846,6 тис.грн. фактично  виконано по району 35309,4 тис.грн. (Темп зростання доходів місцевих бюджетів (без трансфертів) 116,3 % до відповідного періоду 2017 року.)

Рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів до затверджених органами місцевого самоврядування річних показників 32,9% (Уточнений річний план 107294,1тис.грн.)

Податку з доходів фізичних осіб виконано на 100,5% (план 16206,1 тис.грн. фактичне виконання 16338,3тис.грн) , темп росту до минулого року 123,2%.

Плата за землю виконано на 117,4% (план 7806,5 тис.грн. факт 9168,6 тис.грн.), темп росту до минулого року 116,0%.13 червня 2018 року

Чергове засідання районної комісії

Голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко провів  чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Скрипки, керівників спеціалізованих служб цивільного захисту району, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій.  

На розгляд засідання комісії виносились наступні питання:

про стан санітарного очищення населених пунктів  Новоархангельського району та місць видалення відходів;

про обладнання потенційно небезпечних об`єктів та об`єктів підвищеної небезпеки району автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виявлення;

про перевірку джерел протипожежного водопостачання;

впровадження та реалізації ІТЗ ЦЗ в містобудівній документації;

про правила поведінки на водних об`єктах району;

про правила поводження під час відпочинку у лісових масивах.

З даних питань порядку денного доповіли:

Віктор Скрицький – начальник Новоархангельського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Олександр Самелюк – начальник Новоархангельського РС У ДСНС України у Кіровоградській області майор служби цивільного захисту.

Анна Блажко — головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації.

За результатами розгляду та обговорення питань порядку денного, комісія прийняла відповідні рішення.12 червня 2018 року

Сходка у Копенкуватській сільській раді

Сьогодні, 12 червня 2018 року, в приміщенні Копенкуватського сільського Будинку культури відбулася сходка жителів території Копенкуватської сільської ради з метою проведення громадського обговорення питання об`єднання територіальних громад.

На сходці були присутні: голова Новоархангельської районної державної адміністрації Сергій Васильченко, голова райради Олег Сова, сільська голова с. Копенкувате Даценко О.А., сільський голова с. Підвисоке Ігор Хащевацький та сільський голова с. Перегонівка Голованівського району Володимир Козак.

Адже саме Перегонівська сільрада Голованівського району ініціювала створення Перегонівської ОТГ з адміністративним центром у селі Перегонівка, в яку за задумом мали б увійти сільські ради: Давидівська, Крутеньківська, Лебединська, Перегонівська — Голованівського району та Копенкуватська — Новоархангельського району. Всього 5 сільрад і 14 населених пунктів.

З огляду на важливість питання Будинок культури був заповнений людьми. В обговорення стосовно питання порядку денного взяли участь Сергій Васильченко, Олег Сова, Оксана Даценко, Володимир Козак та інші.

Зокрема голова Новоархангельської райдержадміністрації Сергій Васильченко у своєму виступі запевнив жителів села у підтримці будь якого рішення громади. Водночас зазначивши, що районна влада робить все залежне для того, щоб покращувати та зміцнювати матеріальний стан територій.

“Вкладаються значні кошти в реконструкцію Центральної районної лікарні, ремонтуються ФАПи в селах, значна увага приділяється школам району. Реалізовується в рамках започаткованої мною і головою райради програми по сприянню районним ДНЗ покращення матеріально-технічної бази дитсадочків. Новоархангельщина живе і розвивається. Для цього налагоджуються партнерські стосунки з соціально-відповідальним бізнесом” - зауважив Сергій Сергійович.

За результатами жвавих дебатів та обговорення, в результаті голосування по питанням порядку денного сходки, рішення про приєднання сільської ради Копенкуватого Новоархангельського району до Перегонівського ОТГ Голованівського району не було підтримано жодним з учасників сходки.


Розпочато реалізацію проекту

04 червня 2018 року на запрошення голови правління ПСП “Підвисоцьке” Федіра Згривця, голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко разом з головою районної ради Олегом Совою відвідали церемонію освячення місця, де буде пробурена свердловина для забору води.

Сьогодні, 12 червня 2018 року, очільники району мали змогу пересвідчитися в тому, що реалізація проекту по покращенню водопостачання у селі Підвисокому йде повним ходом.

“На визначеному та освяченому місці працює спеціальна техніка і можемо сподіватися, що найближчим часом буде зроблено свердловину, яка дасть гарний дебіт води для потреби громади” - наголосив голова райдержадміністрації Сергій Васильченко.

Варто нагадати, що ПСП “Підвисоцьке” інвестує близько 500 тис. грн. в реалізацію цього проекту.


Засідання комісії

Перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Скрипка провела чергове засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На порядок денний виносились питання призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та нарахування державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, з яких проінформувала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Сіденко.

На засіданні комісії розглянуто 9 справ внутрішньо переміщених осіб, з яких 8 справ було поновлено, 1 закрита у зв`язку зі смертю, також 19 справ про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

За результатами розгляду комісія прийняла 27 позитивних рішень про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, які проживають на територіях населених пунктів Новоархангельського району.11 червня 2018 року

Апаратна нарада

Голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко провів апаратну нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, голови районної ради, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України в районі доповіли голові райдержадміністрації Сергію Васильченку про стан справ в галузях економіки району та сферах суспільного життя за минулий тиждень та основні напрямки діяльності на поточний тиждень.

На апаратної наради розглядалися наступні питання

якісний ремонт доріг загального користування у Новоархангельському районні;

укладання декларацій, щодо обрання свого сімейного лікаря мешканцями Новоархангельського центру первинної медико-санітарної допомоги;

питань виконавської дисципліни, а саме задоволення звернень громадян, організації роботи щодо якісного виконання доручень та розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій та усунення недоліків

За результатами апаратної наради підготовлене протокольне доручення голови райдержадміністрації.


8 червня 2018 року

Це перемога України – Президент про ухвалення Закону про антикорупційний суд

Президент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним.

«Це є перемога. Перемога України. Перемога українського народу. Моя перемога, як Президента України. Перемога українського Парламенту на чолі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Перемога українського Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», - зазначив Глава держави.

За його словами, це рішення також є перемогою кожного народного депутата з 315, які проголосували за президентський законопроект і відкрили «зелене світло» створенню Вищого антикорупційного суду України.

«Сьогодні ми завершили формування антикорупційної інфраструктури», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент додав: «Хочу наголосити на рішучості дій української влади у боротьбі з корупцією. Бо в жодній країні світу не існує настільки рішучих законодавчих актів, які прийняті цим Парламентом і підписані мною».

«Я вважаю сьогоднішній день є історичним. Вітаю з цим вас всіх. І хочу просто по-людськи подякувати, подякувати за дуже гарний подарунок на четверту річницю мого президентства», - підсумував Глава держави.


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


7 червня 2018 року

Ремонт реанімаційного відділення

Використання бюджетних коштів під контролем.

Ремонт реанімаційного відділення у Новоархангельській центральній районній лікарні триває. Так голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко спільно з головою райради Олегом Совою перевірили хід виконання робіт у лікарні. Адже проведені роботи дозволять покращити якість надання медичних послуг та зроблять роботу медичного персоналу комфортнішою. Безперечно, в першу чергу виграють саме пацієнти центральної районної лікарні. Адже буде проведено не лише повний ремонт приміщення реанімаційного відділення, а ще й повністю замінені меблі, обладнання та медичні пристрої.

“Для нас, як керівників району, важливо, щоб кожна бюджетна гривня витрачена на ремонт центральної районної лікарні була раціонально і дбайливо інвестована в створення якісної медичної інфраструктури району” - зауважив голова райдержадміністрації Сергій Васильченко.
6 червня 2018 року

Робоча поїздка

Міст через р. Вись руйнується!

Голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко побував з робочою поїздкою у селі Кальниболота Новоархангельського району Кіровоградської області. Адже

Новоархангельський район Кіровоградської області межує з Катернопільським районом Черкаської області по річці Вись. З нашого боку село Кальниболота з населенням понад 1300 осіб, з боку Черкащини село Ямпіль з населенням близько 280 осіб. Між населеними пунктами міст, який у квітні 2018 року став частково не придатним для руху через руйнування. А саме, з боку Ямполя підмурок мосту, який утримував земляний вал, пішов під воду. Через це та частина мосту, яка є Катернопільською, тримається на прошарку асфальтного покриття. І це створює реальну небезпеку для життя і здоров`я громадян, які перетинають річку Вись.

Міст, який будувався ще у 20-му сторіччі, просто не був розрахований на ті навантаження, які зараз перевозять агрохолдінги забезпечуючи свою фінансово-господарську діяльність.

Одразу після повідомлення про початок руйнування мосту, голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко виїхав на місце з фахівцями для з`ясування справи по-суті. Було з`ясовано, що міст належить Черкаській стороні і відповідно вони мають вживати вичерпних заходів для забезпечення безпеки руху мостом через річку Вись. Очільник району провів ряд консультацій з головою Катеринопільської районної державної адміністрації вже сьогодні, 06 червня 2018 року  провели спільну робочу зустріч з питання відновлення містку через річку Вись.

Так за результатами розробки проектно-кошторисної документації Черкаською стороною вартість відновлювальних робіт складатиме близько 1 млн. 800 тис. грн. Адже проектанти вирішили, що безпечним рішенням буде провести реконструкцію обох сторін мосту.

Виходячи з викладеного вище, голови Кальниболотської та Ямпільської сільрад вирішили, на час проведення відновлювальних робіт, заборонити рух містком через річку Вись.

В подальшому будуть вишуковуватись кошти, передбачені розробленою проектно-кошторисною документацію, для проведення відновлювальних робіт на мосту.
5 червня 2018 року

Урочисто – траурне зібрання

Ще один загиблий у Другій світовій війні повернувся додому.

Сьогодні на Новоархангельщині відбулася урочиста та водночас трагічна подія. А саме, передача Державною прикордонною службою України Державному прикордонному комітету Республіки Білорусь останків уродженця Білорусі, прикордонника 21-го кавалерійського полку Західного прикордонного округу молодшого сержанта Морозова Тимофія Андрійовича, який загинув під час Другої світової війни в липні-серпні 1941 року в районі села Підвисоке Новоархангельського району Кіровоградської області.

Біля пам’ятника прикордонникам, що розташований на території Торговицької сілької ради, зібралися: голова Новоархагельської районної державної адміністрації Сергій Васильченко, голова райради Олег Сова, представник Посольства Республіки Білорусь в Україні Андрій Губкін, директор департаменту ЖКГ Кіровоградської обласної державної адміністрації Ольга Довжук, представник Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота,керівник пошукового загону Благодійний фонд «Зелена Брама», духовенство, почесні гості, ветерани АТО та Другої світової війни, діти.

У своїй промові, голова Новоархангельської районної державної адміністрації Сергій Васильченко закликав схилити голови перед світлою пам’яттю уродженця Білорусі, прикордонника 21 – го кавалерійського полку Західного прикордонного округу молодшого сержанта Тимофія Морозова, який віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. “Прикордонники у всі часи були і залишаються елітним армійським підрозділом. І у страшні часи Другої світової війни саме вони прийняли на себе перші удари нацистської армії Німеччини. Пам`ять про тих, хто воював, жива. Це були справжні воїни, і ми зобов`язані віддати їм шану” - зауважив очільник району.

Слово, для вшанування пам`яті загиблого було надано першому секретарю Посольства Республіки Білорусь в Україні Андрію Леонідовичу Губкіну. Представник Білорусі наголосив на важливості повернення кожного з полеглих у Другій світовій війні на свою батьківщину.

Завтра, 06 червня 2018 року останки уродженця Білорусі, прикордонника 21 – го кавалерійського полку Західного прикордонного округу молодшого сержанта, який загинув під час Другої світової війни в липні – серпні 1941 року в районі села Підвисоке Новоархангельського району Кіровоградської області будуть передані Білоруській стороні.4 червня 2018 року

І знову до дітей!

04 червня 2018 року голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко разом з головою районної ради Олегом Совою відвідали дитячий садочок “Пролісок” у селі Підвисокому. Разом з керівництвом району до покращення матеріальної бази ДНЗ долучилися голова правління ПСП “Підвисоцьке” Федір Згривець та сільський голова Ігор Хащевацький.

Очільники району прибули, як і минулого разу, не з порожніми руками, а з подарунками! Для Підвисоцького ДНЗ такими подарунками стала сучасна оргтехніка, а саме: ноутбук, проектор, кольоровий фотопринтер і дрібна побутова техніка: миючий пилосос та праска. Всі ці потрібні сучасному дошкільному закладу речі були придбані в рамках започатковані головою райдержадміністрацією Сергієм Васильченком і головою райради Олегом Совою програми по сприянню районним ДНЗ. Програма передбачає виділення коштів для кожного садочка в районі, за умови, що на них буде придбано щось дійсно корисне і важливе для нашої малечі. Відвідавши “Пролісок”, керівництво переконалося, що програма виконується кошти витрачаються на потрібні для дітей речі.

“Гарно, коли є змога, зробити життя наших дітей, принаймні, трішечки комфортнішим!” - наголосив голова райдержадміністрації Сергій Сергійович.


Вода — це життя!

На запрошення голови правління ПСП “Підвисоцьке” Федіра Згривця, голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко разом з головою районної ради Олегом Совою відвідали церемонію освячення місця, де буде пробурена свердловина для забору води. Це виключна ініціатива Федіра Івановича спрямована на покращення водопостачання у селі Підвисокому, де працює очолюване ним агропідприємство ПСП “Підвисоцьке”.

Вартість проекту складатиме близько 500 тис. грн., довжина прокладеної мережі до водонапірних башт близько 500 метрів. За для того, щоб питання подачі води жителям Підвисокого було реалізовано, підприємство виготовило повний пакет проектно-кошторисної документації.

І ось сьогодні, було обрано та освячено місце де протягом найближчого часу буде облаштовано водозабір. На церемонії освячення були присутні голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко, голова районної ради Олег Сова, сільський голова Ігор Хащевацький та представники громади.

“Спільна молитва об`єднує! Хочу вірити, що місце яке обрали з допомогою геологічної розвідки і двох рамок, буде мати великий дебіт води і повністю забезпечить потреби жителів села Підвисокого” - зауважив голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко.


1 червня 2018 року

Вітання голови райдержадміністрації з Міжнародним Днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов`язок батьків, суспільства та держави.

Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов`ю кожне дитяче серце, об`єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Бажаю нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!


З повагою

Голова районної

державної адміністрації                                                                    С.ВАСИЛЬЧЕНКОСвяткування Міжнародного Дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм  свято, а й завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Тому, вже доброю традицією для дорослих стало вітати малечу з цим святом.

Голова районної державної адміністрації Сергій Васильченко привітав усіх дітей району з Міжнародним Днем захисту дітей. Він побажав діткам за період літніх канікул увібрати всю наснагу від теплого сонечка, життєву силу від цілющої матінки землі, знайти нових друзів, добре відпочити і пам’ятати про те, що вони – українці і повинні пишатися цим.

“Нехай же кожна дитина у нашому районі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!”- наголосив очільник району.Робоча поїздка

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 07 грудня 2017 року №630-р “Про передачу доріг загального користування місцевого значення до сфери управління Кіровоградської обласної державної адміністрації” передано 591 об’єкт місцевих автомобільних доріг департаменту інфраструктури та промисловості обласної державної адміністрації. З метою якісного проведення робіт з відновлення твердого покриття на дорогах комунальної власності на території Новоархангельського району розпорядженням голови Новоархангельської районної державної адміністрації від 26 березня 2018 року №78-р “Про створення робочої групи” утворено робочу групу щодо супроводу та моніторингу в районі стану проведення робіт з відновлення твердого покриття на дорогах комунальної власності на території району.

1 червня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Скрипка за участю керівника Новоархангельського ДЕД Залізка М.Я., представником департаменту інфраструктури та проектного інституту “Укргіпродор” проведено обстеження ділянок доріг, де планується проведення поточного ремонту.

Згідно розподілу державної субвенції на ремонт та утримання доріг загального користування місцевого значення у 2018 році район буде спрямовано 9,760 млн.грн. на ремонт таких доріг: С121202 (Новоархангельськ-Солдатське-Тернівка), С121206 (Ст.Корсунка-Свердликове-Левківка-Підвисоке), С121208 (Т-24-15-Кам’янече), С121222 (Тимофіївка-вихід на а/д М-12 з під’їздом до автомобільної дороги Т-12-06), С121215 (Кринички-Покровка-Калинівка-Тимофіївка).

Після виготовлення проектної документації та проведення тендерних процедур буде розпочато  ремонтні роботи.

Шевчук С.Г. - розробка WEB-сторiнки